• Biegi przełajowe

• MISTRZOSTWA POWIATU W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Liczna grupa sportowców z naszej szkoły  wzięła udział w MISTRZOSTWACH POWIATU W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH. Zawody odbyły się 18. października 2018 r. w Strzelcach Kraj. i były eliminacjami do mistrzostw województwa. Naszą szkołę reprezentowali: G.Węglewska, N.Pajdowska, A.Wicher, J.Miller, A.Rębas, J.Rębas, K.Żytkowiak, J.Rębarz, M.Kowalczyk, M.Ryżyk, J.Frątczak, K.Grocholski, F.Jaworski, O.Kołodziejczyk, M.Ryżyk, O.Osikiewicz, A.Wiśniewski, J.Wawrzyk, M.Woźniak, A.Zaremba. Do zawodów wojewódzkich zakwalifikowali się: Anna Wicher (IVm.), Gabriela Węglewska (VII m.),  Mateusz Woźniak (IV m.), Jakub Frątczak (VI m.), Michał Ryżyk (VII m.), Mateusz Kowalczyk (VIII m.), Kacper Grocholski (IX m.).

Gratulujemy wymienionym osobom i życzymy powodzenia na zawodach wojewódzkich!