• KLASA II B

Wycieczka_2016____Berlin.pptx

Znalezione obrazy dla zapytania boże narodzenie gifyW naszej szkole odbywa się każdego roku kiermasz świąteczny. Każda klasa ma swoje bogate stoisko z ozdobami i słodkościami bożonarodzeniowymi. Cieszy się on dużym  zainteresowaniem i  zaangażowaniem uczniów oraz  rodziców. Przygotowania do niego rozpoczęły się w klasie IIb już w listopadzie. W świetlicy szkolnej uczniowie wraz z rodzicami  przygotowywali świąteczne ozdoby. Różnorodność i pomysłowość wykonanych ozdób była wprost zadziwiająca. Pięknie pachnące i udekorowane pierniki, wielobarwne aniołki z masy solnej, pomysłowe kartki świąteczne, bombki, stroiki, zapewne znajdą się w świątecznie przystrojonych domach. Czas razem spędzony, miłe rozmowy i wykonywane świąteczne dekoracje  wprowadziły wszystkich obecnych w magiczny, grudniowy, przedświąteczny nastrój.