Ogłoszenia Harmonogram spotkań z rodzicami Rekrutacja 2021/2022 Rada Rodziców Pomoc socjalna KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO LIBRUS Godziny trwania zajęć lekcyjnych Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

Rodzice

Ogłoszenia

 

Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna informuje, że wydaje opinie w sprawie udzielenia zezwolenia na zatrudnienie młodocianego w celu przyuczenia do wykonywania określonej pracy lub nauki zawodu. Od 1 marca rozpoczynamy badania uczniów klas ósmych, którzy w przyszłym roku szkolnym rozpoczną naukę zawodu w szkołach branżowych jako młodociani pracownicy, a w chwili rozpoczęcia nauki tj. 01.09.2021r. nie będą mieli ukończonych 15 lat.

Badania przeprowadzamy na wniosek rodziców, złożony osobiście lub telefonicznie w sekretariacie poradni. Tel. 95 7632247

Z poważaniem

Bogusława Podolańczuk

Dyrektor

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna

Ul. Okrężną 14

66-500 Strzelce Krajeńskie


procedury_nauczania_zdalnego_GZS_Dobiegniew.docx


___Cyberprzemoc._Wlacz_blokade_na_nekanie______poradnik_dla_rodzicow.pdf


Szanowni Państwo,
Dziękujemy za udział Państwa szkoły podstawowej w edukacyjnym Programie dla szkół, dzięki któremu dzieci z klas I-V mogą w praktyce uczyć się zasad zdrowego odżywiania, poprzez regularne spożywanie owoców, warzyw i produktów mlecznych oraz powiązane działania edukacyjne.
Mając na uwadze, iż dla jak najskuteczniejszej realizacji programu i osiągania jego celów ważne jest zaangażowanie zarówno szkół, w których jest on realizowany, jak również wsparcie rodzin dzieci w nim uczestniczących, przekazujemy Państwu do wykorzystania przygotowaną informację  – w formie listu skierowanego do rodziców i opiekunów dzieci uczestniczących
w programie. W związku z rozpoczęciem kolejnego roku szkolnego realizacji programu w przygotowanym liście przypominamy rodzicom o zasadach i celach programu, w którym uczestniczą ich dzieci oraz o jego ważnych aspektach, na które powinni zwrócić uwagę. Zachęcamy również do kontynuowania aktywności związanych ze zdrową dietą oraz aktywnym stylem życia w domu rodzinnym.

 

Z poważaniem,

 

 

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

 

 

cid:image001.jpg@01D324B9.8EB2D270

 


Oferta Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Strzelcach Kraj.

oferta_PPP_2020-2021.pdf

 


Szanowni Państwo,

zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu online dot. bezpieczeństwa dzieci w internecie. Szkolenie poprowadzą dziennikarz Tomasz Rożek – ambasador kampanii „e-Polak potrafi” oraz Anna Borkowska – psycholog, ekspertka Akademii NASK.
Bezpieczeństwo dzieci w internecie to temat ważny i stale aktualny. Tempo w jakim rozwijają się nowe technologie wymaga od nas ciągłego poszerzania wiedzy w tym zakresie. Kluczowe tutaj jest wiarygodne źródło informacji. My je Państwu gwarantujemy.

Co ważne, każdy może wziąć udział w szkoleniu i zadawać pytania w jego trakcie.

Szkolenie w ramach kampanii „Nie zagub dziecka w sieci”, poświęcone cyberprzemocy i zjawisku sekstingu, odbędzie się 30 stycznia (czwartek) o godz. 18 pod linkiem:
https://www.facebook.com/naukatolubie

Zachęcamy także do odwiedzenia naszej strony, gdzie znaleźć można m.in. porady dla rodziców i nauczycieli, publikacje oraz filmy wyjaśniające trudne pojęcia: www.gov.pl/niezagubdzieckawsieci
 
Szkolenie jest częścią kampanii edukacyjno-informacyjnej Ministerstwa Cyfryzacji i NASK
„e-Polak potrafi!".

 


Harmonogram dyżurów PPP

punkt_konsultacyjny_PPP.pdf


Zajęcia w ramach Ogólnopolskiej Szkółki Tańca i Dobrych Manier Centrum Hajdasz, odbywają się w czwartki w godz. 12.40 - 13.25 lub 13:30 - 14:15 w sali 14.

Więcej informacji pod numerem telefonu 509 368 030.

 


 

 

Regulamin_swietlicy_szkolnej.doc

 

 

 

 

 

Kontakt

  • Gminny Zespół Szkół w Dobiegniewie
    ul. Gdańska 8, 66-520 Dobiegniew
  • ul. Gdańska 95 76 11 091
    u. Poznańska 95 76 11 124