Aktualności O projekcie Opis i harmonogram działań Umowa partnerska

Lokalny Ośrodek Wiedzy i Edukacji -projekt grantowy

LOWE w Dobiegniewie

Pierwsze zajęcia „Czas na zdrowie” w ramach Lokalnego Ośrodka Wiedzy i Edukacji w Dobiegniewie – zrealizowane.

Dnia 3.10.2020 r. grupa 37 dorosłych mieszkańców naszej gminy, wspierana przez młodzież Gminnego Zespołu Szkół wyruszyła na rajd nordic-walking. Trasa dostosowana była do możliwości uczestników, a  zakończyła się na plaży nad j.Osiek. Tam z przyjemnością można było upiec kiełbaski, wypić kawę i zjeść coś słodkiego.

W październku planujemy kolejny rajd – wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.

ogloszenie__-_rajd.docx

Mieszkańców Gminy Dobiegniew zapraszamy do udziału
bezpłatnych zajęciach w LOWE

LOWE, czyli Lokalny Ośrodek Wiedzy i Edukacjiz siedzibą w Gminnym Zespole Szkół W Dobiegniewie(w budynku przy ul. Gdańskiej i ul. Poznańskiej) ogłasza nabór na zajęcia, dla dorosłych mieszkańców Gminy Dobiegniew, które rozwiną kompetencje kluczowe i umiejętności osób dorosłych.

Okres realizacji: wrzesień 2020 r. – sierpień 2021 r.

W projekcie mogą uczestniczyć chętne osoby dorosłe, w tym rodzice lub opiekunowie dzieci realizujących obowiązek szkolny z obszarów zdegradowanych  gminy,  w szczególności:

•  osoby dorosłe mające utrudniony dostęp do form edukacji osób dorosłych,
  •  osoby dorosłe mające niski poziom wykształcenia,
  •  osoby dorosłe związane z rolnictwem,
  •  osoby dorosłe nieaktywne zawodowo lub bezrobotne,
  •  osoby dorosłe, w tym niepełnosprawne, korzystające z pomocy i usług OPS i ŚDS,
  •  osoby dorosłe w wieku 45+.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt:

• osobisty w siedzibie LOWE
  • w Gminnym Zespole Szkół

ul.Gdańska 8 – Elżbieta Szanderska,
ul.Poznańska 5 – Elżbieta Moś

• w Urzędzie Miejskim w Dobiegniewie - Grażyna Gradowska, tel. 607 624 370
  • w Centrum Usług Wspólnych  - Marlena Pawłowska tel. 693 905 161
  • telefoniczny - sekretariat Gminnego Zespołu Szkół w Dobiegniewie (95)7611091, (95)7611124,
  • email: gzsdobiegniew@wp.pl

Szczegółowa informacja na temat oferty LOWE dostępna u koordynatora i animatorów LOWE oraz na stronie internetowej https://gzsdobiegniew.edupage.org/

Wypełnione formularze zgłoszeniowe (do pobrania poniżej) można składać w sekretariacie szkoły.

Deklaracja_uczestnictwa.docx

Oświadczenie uczestnika projektu grantowego