Harmonogram spotkań z rodzicami Ogłoszenia Rekrutacja Rada Rodziców Pomoc socjalna KALENDARZ ROKU SZKOLNEGO LIBRUS

Szanowni Państwo,

zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu online dot. bezpieczeństwa dzieci w internecie. Szkolenie poprowadzą dziennikarz Tomasz Rożek – ambasador kampanii „e-Polak potrafi” oraz Anna Borkowska – psycholog, ekspertka Akademii NASK.
Bezpieczeństwo dzieci w internecie to temat ważny i stale aktualny. Tempo w jakim rozwijają się nowe technologie wymaga od nas ciągłego poszerzania wiedzy w tym zakresie. Kluczowe tutaj jest wiarygodne źródło informacji. My je Państwu gwarantujemy.

Co ważne, każdy może wziąć udział w szkoleniu i zadawać pytania w jego trakcie.

Szkolenie w ramach kampanii „Nie zagub dziecka w sieci”, poświęcone cyberprzemocy i zjawisku sekstingu, odbędzie się 30 stycznia (czwartek) o godz. 18 pod linkiem:

Zachęcamy także do odwiedzenia naszej strony, gdzie znaleźć można m.in. porady dla rodziców i nauczycieli, publikacje oraz filmy wyjaśniające trudne pojęcia: www.gov.pl/niezagubdzieckawsieci

Szkolenie jest częścią kampanii edukacyjno-informacyjnej Ministerstwa Cyfryzacji i NASK
„e-Polak potrafi!".

Harmonogram dyżurów PPP

punkt_konsultacyjny_PPP.pdf

Zajęcia w ramach Ogólnopolskiej Szkółki Tańca i Dobrych Manier Centrum Hajdasz, odbywają się w czwartki w godz. 12.40 - 13.25 lub 13:30 - 14:15 w sali 14.

Więcej informacji pod numerem telefonu 509 368 030.

Regulamin_swietlicy_szkolnej.doc