• Turniej Darta

    •  

      

     Mistrzowski debiut!!!

      

     W ostatnim tygodniu nauki przed przerwą świąteczną, odbyły się w Strzelcach Kraj. MISTRZOSTWA POWIATU w DARTA. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Hubert Pachulski, Kamil Buda, Jan Zasik.

     Nasi debiutanci, wszyscy po raz pierwszy wystąpili w tego rodzaju turnieju, rozpoczęli zawody  lekko spięci, co przełożyło się na ich grę. Pierwszą partię w rywalizacji zespołowej wygrali chłopcy z LO w Strzelcach Kraj.. Jednak z rzut na rzut nasi zawodnicy rozkręcali się co raz bardziej, czego efektem stał się wygrany pierwszy leg, po wzorcowych trzech rzutach Janka. Kolejną partię wygrał zespół z CKZiU ze Strzelec Kraj., co sprawiło, że zwycięzca kolejnego  lega zdobywał pierwsze miejsce w klasyfikacji końcowej. Decydującą partię Nasz zespół rozegrał fenomenalnie, a lotki kończące w wykonaniu Huberta wprawiły wszystkich w osłupienie. Mistrzostwo powiatu w darta dla naszej drużyny stało się faktem.

     Gratulujemy Mistrzom!

      


     Podwójne wicemistrzostwo powiatu!

      

     Nasza drużyna darta, w składzie: Iwo Adamczyk, Adrian Kleingartner, Grzegorz Baranowski 18 grudnia 2018 r. uczestniczyła w MISTRZOSTWACH POWIATU w DARTA w Strzelcach Kraj..

     Turniej rozpoczął się rozgrywkami indywidualnymi, w których zagrało 12 zawodników z czterech szkół. Adrian Kleingartner dotarł do meczu ćwierćfinałowego, gdzie przegrał zajmując V miejsce. Iwo Adamczyk wygrał mecz półfinałowy i  zakwalifikował się do finału, w którym przegrał, zostając wicemistrzem powiatu w darta.

     Następnie przyszedł czas na rozgrywki w kategorii drużynowej, gdzie nasi reprezentanci zajęli II miejsce, przegrywając jeden pojedynek z mistrzami powiatu.

      

     Gratulujemy!