Turniej Darta Biegi przełajowe Tenis stołowy Program SKS

Tenis stołowy

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W TENISIE STOŁOWYM

Drużyna GZS w Dobiegniewie, jako mistrzowie powiatu strzelecko-drezdeneckiego w tenisie stołowym, 19 grudnia 2019 r. wzięła udział w mistrzostwach województwa. Zawody odbyły się w ośrodku olimpijskim w Drzonkowie koło Zielonej Góry.

W turnieju wystartowało 16 drużyn, z czego 7 rozstawionych z punkami ligowymi. Młodzież rozgrywała mecze w hali tenisowej, na 16 stołach.

Nasza drużyna (Alan Wiśniewski, Jakub Adamczyk, Cezary Jeziorski) wygrała pierwszy mecz z drużyną z Golic. W następnej kolejności zmierzyła się z mistrzami  województwa i przegrała, trafiając do dalszej drabinki systemu gier. Tu grając z zespołami o podobnym stopniu zaawansowania, chłopcy radzili sobie dobrze.  W klasyfikacji końcowej Nasz zespół zajął  X miejsce, pokonując mistrzów sześciu powiatów.

Drużynowe wicemistrzostwo powiatu !!!

Nasza drużyna w składzie: Natalia Kotuńska, Hubert Pachulski, Bartosz Duda uczestniczyła 29.10.2019 r. w Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym w Strzelcach Kraj.

W zawodach wzięło udział 10 uczniów i 5 uczennic z 5 szkół. W pierwszej kolejności rywalizację indywidualną rozpoczęli chłopcy. Każdy z uczestników rozegrał 9 spotkań. Nasi zawodnicy w klasyfikacji końcowej zajęli III miejsce (B.Duda) i V m-ce (H.Pachulski).

Następnie przyszedł czas na mecze dziewcząt, w których Natalia rozegrała 4 spotkania wygrywając 2, co dało jej III miejsce. W kategorii mikst, nasza para Natalia i Bartek, po zaciętych meczach, zajęła III miejsce. W klasyfikacji drużynowej Nasz zespół wywalczył wicemistrzostwo powiatu.

Gratulujemy naszej drużynie!!!

Mistrzostwo powiatu obronione !!!

Tradycyjnie, jak co roku w listopadzie br., odbyły się MISTRZOSTWA POWIATU W TENISIE STOŁOWYM (Igrzyska Młodzieży Szkolnej) w Górkach Noteckich.

Gminny Zespół Szkół w Dobiegniewie reprezentowali: Michał Kamiński, Cezary Jeziorski, Jakub Adamczyk, Alan Wiśniewski. Mecze rozgrywane były drużynowo (parami), do trzech wygranych meczów. W mistrzostwach wystartowało 6 zespołów. Nasza najlepsza drużyna w składzie: Jakub Adamczyk i Alan Wiśniewski, po pasjonującej walce, wygrywając wszystkie mecze, zdobyła mistrzostwo powiatu uzyskując awans do finału wojewódzkiego. Para Michał Kamiński i Cezary Jeziorski przegrała tylko mecz finałowy z Alanem i Jakubem, zajmując tym samym II miejsce w zawodach.

Należy nadmienić, że chłopcy z GZS w Dobiegniewie drugi rok z rzędu zdobyli mistrzostwo powiatu, a po raz pierwszy zajęli I i II miejsce w tym turnieju.

Gratulujemy Mistrzom i Wicemistrzom!!!

NASI MISTRZAMI POWIATU W TENISIE STOŁOWYM!!!

Tradycyjnie, jak co roku w listopadzie, odbyły się MISTRZOSTWA POWIATU W TENISIE STOŁOWYM (Igrzyska Młodzieży Szkolnej) w Górkach Noteckich.

Gminny Zespół Szkół w Dobiegniewie reprezentowali: Dominik Frątczak, Karol Maskalaniec, Bartosz Duda, Alan Wiśniewski. Mecze rozgrywane były systemem drużynowym (parami), do dwóch wygranych meczów. W mistrzostwach wystartowało 8 zespołów. Nasza najlepsza drużyna w składzie: Bartosz Duda i Alan Wiśniewski, po pasjonującej walce, wygrywając wszystkie mecze, zdobyła mistrzostwo powiatu uzyskując awans do finału wojewódzkiego. Para Dominik Frątczak i Karol Maskalaniec zajęła miejsce poza podium.

Gratulujemy Mistrzom!!!