• Dart!

      07.01.2024

      Nasza drużyna w składzie Maciej Putek, Dominik Kaźmierczak, Jakub Bartnicki 5 stycznia 2024 r. wzięła udział w MISTRZOSTWACH POWIATU W DARTA w Strzelcach Kraj.. W turnieju wystartowało 12 zawodników z 4 drużyn. Rozgrywki rozpoczęły się od rywalizacji drużynowej, w której nasi uczniowie spisali się dobrze i po zaciętej walce zostali WICEMISTRZAMI POWIATU. W zmaganiach indywidualnych, najlepiej zaprezentował się Maciej Putek zdobywając wicemistrzostwo powiatu, Jakub Bartnicki był 4, natomiast Dominik Kaźmierczak zajął 8 miejsce. Gratulujemy!

     • SZKOLNY KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZY ŁAŃCUCH CHOINKOWY

      07.01.2024

      20 grudnia 2023r. został rozstrzygnięty konkurs na najpiękniejszy łańcuch choinkowy dla klasI-VI. Jego celem było kultywowanie tradycji bożonarodzeniowej, współdziałanie w grupie i rozbudzanie wrażliwości estetycznej. Łańcuch można było wykonać w klasie na lekcjach wychowawczych, na zajęciach plastycznych i po lekcjach w świetlicy. Wykonano 7 kolorowych prac różniących się od siebie formą, średnicą i długością. Prawie wszystkie wykonano z  wycinanek, które łączyły się ze sobą rytmem, rysunkiem, zdobieniami wykonanymi przez uczniów. Niby takie same, a jednak inne. Oceny dokonała komisja w składzie: pani Beata Stolarczyk, pani Bogusława Hojniak i organizator konkursu, pan Dariusz Majowicz. 1 miejsce zajęła klasa VB, 2-IB, 3-VA, 4-VIA. Dodatkowe wyróżnienie przyznano dla dzieci z małej świetlicy. Wszystkie łańcuchy ozdobiły dolny korytarz podczas szkolnych jasełek. Zwycięską pracę można zobaczyć  na korytarzu klas I-III. Zwycięzcom gratulujemy.

     • WYJAZD NA SŁOWIANKĘ W GORZOWIE WLKP.

      03.01.2024

      8 grudnia 2023r. uczniowie klasy VB, klas IV i VI uczestniczyli w wycieczce  na kompleks sportowo-rekreacyjny Słowianka. Celem wycieczki była nauka jazdy na łyżwach, poprawa kondycji uczniów oraz zmiana trybu życia z siedzącego na aktywny. Organizatorem wycieczki był Dariusz Majowicz, opiekunami panie: Edyta Dudyk i IrynaMashoshyna. Na początku byliśmy na lodowisku, gdzie niektórzy uczniowie po raz pierwszy założyli łyżwy. Zdecydowanie łatwiej wychodziło tym, którzy jeździli prędzej na rolkach. Na basenie największym powodzeniem cieszyły się zjeżdżalnie. Było dużo śmiesznych sytuacji, głównie na lodowisku. W dobrym humorze wróciliśmy do szkoły.