• Trzymaj Formę

      19.06.2023

      W roku szkolnym 2023 szkoła Gminnego Zespołu Szkół w Dobiegniewie realizowała program Trzymaj Formę. Głównym celem było zwiększenie świadomości uczestników programu dotyczącej zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej na zdrowie. Uczniowie wraz z nauczycielem przygotowali gazetkę ścienną na temat dodatków do żywności oraz kaloryczności produktów. Nasza szkoła propaguje aktywny styl życia poprzez zajęcia SKS gdzie doskonali technikę i taktykę różnych dyscyplin sportowych. Szkoła może się pochwalić sukcesami na szczeblu powiatowym oraz wojewódzkim. Podczas Dnia Dziecka dzieci przygotowały zdrowe przekąski które wspólnie degustowały. Za udział w programie i realizację zadań otrzymaliśmy certyfikat.

     • Wycieczka klas pierwszych

      19.06.2023

      14 czerwca klasy 1a i 1b odwiedziły Domek Alpak w Reczu. Przeurocze alpaki i inne zwierzęta podbiły serca dzieci. Każdy mógł się przytulić do miękkiego futerka, pogłaskać, nakarmić i zrobić zdjęcie z wybranym zwierzątkiem. Na wspaniale wyposażonym placu  zabaw czekało na dzieci wiele atrakcji. Nie zabrakło też pysznych kiełbasek z grilla. To był dzień pełen niezapomnianych wrażeń!

     • Dzień Pustej Klasy 2023

      19.06.2023

      Dzień Pustej Klasy jest międzynarodową inicjatywą, która promuje edukację poza budynkiem szkolnym. Święto zostało zainicjowane w 2012 roku przez brytyjskich nauczycieli, a celem jest popularyzacja edukacji na świeżym powietrzu i sprawienie, aby klasy w tym dniu były puste. Wszystko po to, by promować edukację terenową, która jest najbardziej uszczęśliwiającą formą   nauczania dzieci.
      W piątek, 16 czerwca, uczniowie z klas  0-VI obchodzili  Dzień Pustej Klasy. Pomieszczenia klasowe opustoszały, a społeczność uczniowska wraz z nauczycielami przeniosła się na świeże powietrze.
      Obliczania pola powierzchni placu zabaw, rozpoznawanie i nazywanie figur przestrzennych w otoczeniu, mierzenie dużych odległości, słuchanie dźwięków natury, pisanie wiersza inspirowanego przyrodą oraz wykonanie na chodnikach  słowników obrazkowych w językach obcych , to zadania dla uczniów w tym dniu.
      Lekcje spędzone pod gołym niebem  były dla dzieci okazją do bliskiego kontaktu z przyrodą, do jej uważnej, czułej obserwacji i beztroskiego celebrowania jej piękna. Udowodniliśmy, że w naturalnym otoczeniu też można się uczyć . Jest to zdrowsze i przyjemniejsze. Pamiętajmy, że natura uczy, dotlenia, aktywizuje, pobudza wyobraźnię, wzrusza i zadziwia.
       Dzień Pustej Klasy pokazał, że  nauka może być zabawą i wielką frajdą.

     • Klasy 3 w Międzyzdrojach

      16.06.2023

      W poniedziałek 12 czerwca klasa 3a i 3b wybrały się na wycieczkę do Międzyzdrojów.  Przywitaliśmy się z naszym morzem,  zwiedziliśmy Gabinet Figur Woskowych i Oceanarium.  Kupiliśmy ładne pamiątki i chociaż wiatr wiał w oczy spacerowaliśmy po molo.  To był piękny i radosny dzień.  Na pewno kiedyś tam wrócimy.

     • Rodzina Ulmów - bohaterscy samarytanie z Markowej

      12.06.2023

      W związku ze zbliżającą się beatyfikacją rodziny Ulmów z Markowej, w naszej szkole przeprowadzono szereg zadań dotyczących znajomości ich życia i okoliczności śmierci. W holu obu budynków szkolnych postawiono tablice ze zdjęciami i informacjami oraz przeprowadzono tematyczne lekcje historii i religii.Uczniowie dowiedzieli się, że za pomoc Żydom podczas II wojny światowej Józef i Wiktoria Ulmowie oraz ich dzieci zostali zamordowani.Postawa tej rodziny dowodzi, że człowiek mimo swych wad potrafi być wspaniały, szlachetny i dobry.

     • Gry i zabawy z okazji Dnia Dziecka

      06.06.2023

      1 czerwca 2023r. spotkaliśmy się na plaży miejskiej nad jeziorem Wielgie, żeby uczcić Dzień Dziecka. Wśród wielu atrakcji, które czekały na uczniów naszej szkoły znalazły się zabawy z animatorem, dyskoteka, pieczenie kiełbasek, lody od Pani Burmistrz i prezenty ufundowane przez Radę Rodziców.  Nie zabrakło  także gier i zabaw. Młodsze klasy bawiły się z animatorem, a starsze rywalizowały w skokach przez skakankę, przeciąganiu liny i grze w „zbijaka agenta”. Okazało się, że klasa VIC wykonała wspólnie 259 skoków przez długą skakankę. Jest to rekord, który trudno będzie pobić. Oto miejsca zajęte przez klasy:

      Klasy IV

      1.  IVA
      2.  IVC

      Klasy V

      1. VA
      2. VB i VC

      KLASY VI

      1. VIB
      2. VIA
      3. VIC

      Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy jeszcze lepszych wyników!

     • "Trzymaj Formę bez uzależnień".

      31.05.2023

      30.05.2023r w Drezdenku odbyła się Powiatowa Olimpiada Wiedzy o Zdrowiu pod hasłem "Trzymaj Formę bez uzależnień". Szkołę GZS w Dobiegniewie reprezentowały uczennice klasy 5a Zuzanna Galina i Julia Paczesna. Celem olimpiady było wyrobienie odpowiedzialności za zdrowie swoje i innych. Podczas olimpiady dopisywała dobra zabawa poprzez aktywność fizyczną i zdrową rywalizację. Dziewczęta wróciły z dyplomem i wieloma nagrodami dla szkoły. 

      Gratulujemy uczennicom i ich nauczycielce Pani Agnieszce Jacków.

     • Spotkania z funkcjonariuszem Policji

      22.05.2023

      Spotkania z funkcjonariuszem Policji w kl. 4-7 na temat bezpiecznego korzystania z mediów społecznościowych, cyberprzemocy, umieszczania różnorodnych treści na stronach internetowych bez zgody osób przedstawianych i ich konsekwencjach

       

      Internet jest już niemal nieodłączną częścią naszej codzienności, dlatego trzeba umiejętnie poruszać się w nim. Na temat bezpiecznego korzystania z mediów społecznościowych, cyberprzemocy, umieszczania różnorodnych treści na stronach internetowych bez zgody osób przedstawianych i ich konsekwencjach rozmawiał dzisiaj (22.05.2023r.) z młodzieżą Pan Zbigniew Ignasiak, Kierownik Posterunku Policji w Dobiegniewie. Uczniowie klas od IV-VII zostali wyposażeni w kolejną praktyczną wiedzę, mieli też przestrzeń na zadawanie pytań i niektórzy z tego skorzystali.

      Młodzieży życzymy praktycznej mądrości w sieci, a Policji  dziękujemy za współpracę.

      Ewa Ciesielska

     • "Nie odpalaj nowej fajki, wrzuć palenie miedzy bajki"

      22.05.2023

      Współpraca z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Drezdenku, obrodziła ciekawą twórczością. Inspiracją do tworzenia prac był ogłoszony konkurs na zakładkę do książki, dotyczący profilaktyki palenia e-papierosów. Zorganizowany był przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Gorzowie Wlkp., w ramach kampanii edukacyjnej "Nie odpalaj nowej fajki, wrzuć palenie miedzy bajki". Przygotowałam z uczniami gazetkę tematyczną w holu szkolnym o tej samej tematyce, która budziła zaciekawienie i temat do rozmów. Młodzież, pod nadzorem nauczycieli, wykonała ciekawe prace. Chciałabym w tym miejscu podziękować wszystkim zaangażowanym uczniom klas od V-VIII oraz koleżankom, które pomogły mi, jako koordynatorowi, zrealizować konkurs. Są to Panie: I.Dobrowolska, E.Dudyk, J.Serafin i M.Walczewska. Na tę chwilę możemy pochwalić się zdolnościami artystycznymi uczniów, którzy wykonali prace, a było ich 34. Zawierają one ciekawe, pouczające treści oraz interesującą grafikę, która nie wymaga komentarza. Kiedy już pojawią się wyniki, pośpieszymy z ich obwieszczeniem.

       

      Ewa Ciesielska

     • Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

      21.05.2023

      W dniu 18 maja 2023 r. w SP nr 13 w Gorzowie Wlkp. odbył się finał wojewódzki Lubuskiego Konkursu Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Do współzawodnictwa stanęło 44 najlepszych uczniów z województwa lubuskiego w kategorii szkół podstawowych.

      Konkurs składał się z 4 konkurencji. Każdy z uczestników rozwiązywał test wiedzy o ruchu drogowym, następnie każdy musiał udzielić pierwszej pomocy przedmedycznej, a na koniec wykazać się techniką jazdy na rowerze oraz umiejętnościami jazdy po miasteczku ruchu drogowego.

      Finaliści zmagań otrzymali dyplomy i nagrody. Nagrody rzeczowe zostały ufundowane przez Lubuskie Kuratorium Oświaty, WORD oraz samorządy terytorialne.

      Naszą szkołę reprezentowała Weronika Sikorska z klasy VIII a, która uzyskała tytuł finalisty.

     • XXIII Powiatowy Turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

      21.05.2023

      Dnia 26.04.2023 r. Szkoła Podstawowa nr 1 w Strzelcach Krajeńskich była gospodarzem XXIII Powiatowego Turnieju Piłki Nożnej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Nasza szkoła wzięła udział w kategorii wiekowej U 12. Reprezentanci  to: Maja Aleksandrowicz, Zofia Chrostowska, Liliana Jacków, Nikola Janowska, Adrianna Kaczmarek, Hanna Łoś, Julia Paczesna, Zuzanna Siwek,  Oliwia Szymańczak, Oliwia Wójtowicz (grupa dziewcząt) oraz Jakub Gawart, Błażej Grajek, Daniil Hryszczenko, Gabriel Kosowski, Szymon Kozerski, Nataniel Krygier, Dorian Wolarek, Wojciech Wróblewski (grupa chłopców). Zwyciężyli chłopcy ze Strzelec Krajeńskich i dziewczęta z Gościmca. Finał Wojewódzki odbył się w dniach 15-16.05.2023 r. w Lubsku. Uczestniczyliśmy w największym turnieju piłkarskim w Europie. Gratulujemy udziału naszym  drużynom, które otrzymały okolicznościowe medale i dyplomy!

     • Co słychać w oddziale przedszkolnym?

      21.05.2023

      Wiosna to bardzo pracowity czas. W zerówce także nie zabrakło dni pełnych wrażeń.W marcu dzieci razem z wychowawcami wybrały się na wycieczkę do Filharmonii w Gorzowie Wielkopolskim na spektakl muzyczny pt. ,,Wiedeń się bawi- Akademia Muzyki. 31 marca nasz oddział przedszkolny odwiedzili funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei, dzięki którym dzieci dowiedziały się, jak zachowywać bezpieczeństwo w pobliżu torów, peronów oraz przejazdów kolejowych. Zapoznały się również ze sprzętem, którym dysponują funkcjonariusze SOK.W kwietniu obchodziliśmy Święta Wielkanocne. Pysznego śniadania, na którym królowały jajka, nie zabrakło również w zerówce. Po świętach oddział przedszkolny zrealizował kolejne zajęcia kulinarne - tym razem dzieci przygotowały doskonałą pizzę.Dzięki uprzejmości pracującej w naszej szkole pielęgniarki, mogły zapoznać się z zasadami udzielenia pierwszej pomocy. Na spotkaniu poza teorią odbyły się także zajęcia praktyczne. Przedszkolaki wiosną nie tylko zamieniły się w kucharzy, ale również w ogrodników. Posadziliśmy kwiaty, które przepięknie zakwitły i zdobią parapety w salach. Z okazji Dnia Strażaka dzieci odwiedziły OSP w Dobiegniewie. Dzięki temu miały okazję zobaczyć, jak wygląda praca strażaka oraz zapoznać się ze sprzętem, w który wyposażone są wozy strażackie. Wizyta w remizie zakończyła się gaszeniem niewidzialnego pożaru.11 i 12 maja nasza szkoła gościła Kino Sferyczne. Przedszkolaki zostały zamknięte w kopule i odleciały w kosmos.

     • Klasy szóste w Toruniu

      18.05.2023

      W dniach 15-16 maja uczniowie klas VI uczestniczyli w dwudniowej wycieczce autokarowej do Torunia.

      Toruń przywitał nas deszczową aurą. Wizytę w mieście rozpoczęliśmy od spaceru po Starym Mieście, podczas którego przewodnik przytaczał ciekawe legendy i opowieści dotyczące zabytków. Kolejnym punktem naszej wycieczki była wizyta w Domu Legend. Miejsce to pozwoliło uczniom przenieść się w świat magicznych opowieści o mieście i jego historii.  Podczas naszego pobytu nie mogło zabraknąć wspólnego zdjęcia przy pomniku Mikołaja Kopernika oraz czasu na zakup pamiątek.

      Pierwszy dzień zakończyliśmy wizytą w Piernikarni, gdzie podczas warsztatów uczniowie wykonali pyszne pierniki i zapoznali się z tajnikami ich wykonania oraz historią tychże słodkości.

      Po tylu atrakcjach przyszedł czas na posiłek i zakwaterowanie w hotelu.

      Drugi dzień zwiedzania zaczął się od wizyty w toruńskim Planetarium.  Z „głowami w gwiazdach”  mogliśmy obejrzeć „gwiezdny spektakl” pt. „Cudowna podróż”.

      Ostatnim punktem programu była wizyta w Centrum Nowoczesności –Młynie Wiedzy.  To bardzo nowoczesne, interaktywne centrum zaoferowało  zwiedzającym bogatą ofertę z różnych dziedzin nauki: fizyki, chemii, biologii, geografii. Uczniowie poprzez zabawę, badania i doświadczenia poznawali tajniki wiedzy, np.: działanie wodnego młyna, kapsuły galaktycznej, czy możliwości wykorzystania podczerwieni. 

      Czas szybko płynął..... i już była pora wracać do domu. Zapamiętamy te wspólnie spędzone chwile na długo, a Toruń na pewno jeszcze kiedyś odwiedzimy.

     • NASZA MŁODZIEŻ NIE TYLKO DO TAŃCA, ALE I RÓŻAŃCA.

      18.05.2023

      Przegląd Półrocza:  Konkursy, Pielgrzymka i Duch Wspólnoty

       

      Pragniemy podzielić się z Wami przeglądem wydarzeń, które miały miejsce w ciągu ostatnich miesięcy w naszej szkole przy ulicy Poznańskiej. Był to niezwykle ekscytujący czas, pełen wyzwań, osiągnięć i duchowej refleksji. Przygotujcie się na podróż przez niektóre wydarzenia, których organizatorem była Pani Aleksandra Ostapczuk.

       

      Diecezjalny Konkurs Wiedzy Biblijnej Młody Biblista

      Uczniowie naszej szkoły już po raz szósty mieli okazję wykazać się wiedzą na temat Pisma Świętego.

      Po eliminacjach szkolnych, rejonowych, a później  diecezjalnych w Gościkowie-Paradyżu, Maria Jaworowska i Konrad Kołodziejczyk z klasy 7a otrzymali tytuł FINALISTY KONKURSU.  

       

      Konkurs  “Najładniejsze Jajko Wielkanocne”

      Rozwijamy każdy talent - tym razem przed świętami wielkanocnymi młodzież  z klas 7 i 8  miała okazję pochwalić się swoim talentem artystycznym. Komisja składająca się z Pani Sylwii Wróblewskiej - Bekały i Aleksandry Ostapczuk wyłoniła zwycięzców konkursu. I miejsce zajęła  Wanessa Madej z klasy 8b, II miejsce Amelia i Anastazja Leśniak z klasy 7a, III miejsce Barbara Patora z klasy 7a, wyróżnienie otrzymała Karolina Chilczuk z klasy 8c.

       

      Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej

      W trakcie tego semestru uczniowie z liceum i szkoły branżowej I stopnia mieli możliwość wzięcia udziału w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Biblijnej.To wydarzenie przyciąga wielu uczestników z całego kraju. Po eliminacjach szkolnych, na etap diecezjalny do Zielonej Góry pojechali Hanna Szeremet z kl.1LO, Paweł Mazelan z kl. 1LO i Mateusz Pindel z kl. 4LO. Każdy z nich miał okazję poszerzyć swoje horyzonty w zakresie biblijnej mądrości. Mateusz Pindel zajął 2 miejsce, tym samym będzie reprezentował naszą szkołę w finale konkursu 5-6 czerwca w Niepokalanowie.

       

      Pielgrzymka Maturzystów do Częstochowy

      15-16.04 młodzież  z liceum wraz z opiekunami - nauczycielem religii Panią Aleksandrą Ostapczuk i wychowawcą klasy 4LO  Panem Janem Pawelskim wyruszyli na pielgrzymkę do Częstochowy, aby odwiedzić Sanktuarium Matki Bożej Jasnogórskiej. Był to czas intensywnych modlitw, refleksji i okazja do wzmocnienia więzi między uczniami. Podczas tej wyjątkowej podróży nasi maturzyści otrzymali duchową siłę i pokrzepienie na czas zmagań egzaminacyjnych.

       

      Pierwszy Konkurs wiedzy o Biskupie Stanisławie Stefanku w Kolsku.

      To półrocze przyniosło nam również nowe wyzwanie w postaci Pierwszego Konkursu wiedzy o Biskupie Stanisławie Stefanku. Ten konkurs miał na celu uhonorowanie i upamiętnienie wkładu Biskupa w rozwój duchowy wspólnoty. Uczennice z klasy 8a Zuzanna Piekarska, Martyna Sokołowska, Patrycja Krygler i Aleksandra Szczerbicka zaprezentowały swoją wiedzę na temat życia i dokonań Biskupa, ukazując tym samym swoją świadomość historyczną i szacunek dla duszpasterskiego dziedzictwa.

       

      Tydzień Biblijny 23.04- 29.04.02023

      Nasza szkoła przyłączyła się do XV Ogólnopolskiego Tygodnia Biblijnego. Młodzież na lekcji religii czytała Ewangelię wg św. Jana, a następnie  wykonywała  pracę plastyczną lub Lapbooka ,,Moje ulubione fragmenty z Biblii”. Odbył się też  mini konkurs klasowy z wiedzy, który wygrała klasa 3 LO.

       

      Konkurs wiedzy, plastyczny i literacki “Wiara, nadzieja, pokój - Benedykt XVI”

      12 maja przeprowadzony został etap szkolny konkursu ,,Wiara, nadzieja, pokój - Benedykt XVI”. I miejsce zajęła Zuzanna Kubaja z kl. 2 LO , II miejsce Błażej Krygier z kl. 1 LO, a III miejsce Klaudia Kowalczyk z kl. 1SB i Konrad Kołodziejczyk z kl. 7a. Te osoby będą reprezentować naszą szkołę na dalszym etapie 2 czerwca w Zielonej Górze. Na konkurs plastyczny zostały wysłane prace uczennic z klasy 8b Wanessy Madej i Zuzanny Wypchło, a na literacki uczennicy z kl. 2 LO Hanny Pierzakowskiej. Jest to konkurs, który ma na celu rozwijanie wartości duchowych oraz promowanie zrozumienia i tolerancji wśród uczniów. Każdy uczestnik będzie miał okazję podzielić się swoimi refleksjami i zdobyć nie tylko nagrody, ale również głębsze zrozumienie wiary, nadziei, pokoju i miłości.

       

      Wszystkim uczniom dziękujemy,  serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych eliminacjach!!!

       

     • Klasy piąte w Wesołej Stodole

      16.05.2023

      15.05 klasy piąte wraz z opiekunami p. E. Grzankowską. B. Hojniak, M. Walczewską i A. Fulko wyjechały do rancha WESOŁA STODOŁA w Starym Klukomiu. Uczniowie mieli niepowtarzalną okazję zabaczyć osiołki Poitou, kuce, króliczki, pawie, świnki wietnamskie, kangury Walabia, daniele a nawet nakarmić alpaki. Nie zabrakło też atrakcji w postaci dmuchanych zamków, basenu z kulkami. Dzieci z ochotą skorzystały z oferty gastronomicznej oferowanej przez ośrodek oraz piekły kiełbaski przy ognisku.

      Zabawa była przednia.

     • Zawody o tytuł Mistrza Powiatu w piłce nożnej dziewcząt i chłopców zostały rozegrane.

      15.05.2023

      8 maja 2023 r. na Stadionie Miejskim w Dobiegniewie rozegrano Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt i Chłopców w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w kategorii-  Igrzyska Młodzieży Szkolnej (klasy 7 i 8).

      Hurrraaaaa, udało się!!! Tytuł obroniony.

      Nasze dzielne chłopaki po raz drugi z rzędu zajęli  I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców. Jesteście najlepsi !

      Chłopcy – miejsca:

      GZS Dobiegniew

      SP 2 Drezdenko

      SP 1 Strzelce Kraj.

      SP 1 Drezdenko

      SP Bobrówko

      Skład drużyny chłopców: Aleksy Czarnuszko, Michał Staszak, Kacper Ciuksza, Igor Mączka, Dawid Pomostowski, Kacper Jeziorski, Szymon Fordon, Antoni Galina, Norbert Łojko. Opiekun: Franciszek Filas.

      Nasze dzielne dziewczyny również zostały Mistrzyniami Powiatu w Piłce Nożnej pokonując  drużynę dziewcząt ze Szkoły Podstawowej w Bobrówku.

      Skład drużyny dziewcząt: Julia Łoś, Daria Jerzyńska, Emilia Łątka, Wanessa Madej, Roksana Bolonek, Chilczuk Karolina, Juszczak Maja, Zuzanna Wodzisławska. Opiekun: Barbara Grzebyk

      Dziękujemy naszym rywalkom i rywalom za wspaniałą grę.

       

       

     • Mistrzostwa Powiatu w Trójboju i Czwórboju Lekkoatletycznym w Dobiegniewie

      15.05.2023

      Dnia 12.05.2023 r. na Stadionie Miejskimi w Dobiegniewie odbyły się zawody lekkoatletyczne rozegrane w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w kategorii Dzieci Starsze - Trójbój Lekkoatletyczny Dziewcząt i Chłopców oraz Igrzyska Dzieci - Czwórbój Lekkoatletyczny Dziewcząt  i Chłopców. W mistrzostwach brało udział 20 zespołów z 7 szkół podstawowych  powiatu strzelecko – drezdeneckiego.

      Trójbój lekkoatletyczny, to zawody rozgrywane dla czwartoklasistów i młodszych uczniów szkół podstawowych składający się z trzech konkurencji – bieg na 60 m, skok w dal i rzut piłeczką palantową. Reprezentacje szkół tworzy  5 zawodniczek lub 5 zawodników. Na wynik drużyny składają się punkty uzyskane przez 4 najlepsze dziewczęta i 4 najlepszych chłopców po trzech konkurencjach.

      Czwórbój lekkoatletyczny to dyscyplina, która wymaga od zawodników wszechstronnych umiejętności, ponieważ składa się z czterech konkurencji: biegu na 60 metrów, skoku w dal, rzutu piłeczką palantową i biegu na 600 metrów dziewczęta i 1000 metrów chłopcy.                                   Drużyna składa się z  6 zawodniczek lub 6 zawodników. Wynik drużyny, to suma punktów 5 najlepszych zawodników uzyskanych w 4 konkurencjach.

      Zawody zakończyły się dla reprezentacji Dobiegniewa bardzo pomyślnie, ponieważ reprezentacja naszej szkoły zajęła I miejsce w trójboju dziewcząt oraz chłopców i I miejsce w czwórboju dziewcząt oraz chłopców zdobywając mistrzostwo powiatu!

      Wszyscy są bardzo zadowoleni z wyników jakie uzyskali, to bardzo duży sukces dla naszych najmłodszych lekkoatletów.

      Wyniki klasyfikacji generalnej w Trójboju Lekkoatletycznym Dziewcząt

      1. SP Dobiegniew - 585 pkt
      2. SP 2 Drezdenko - 554 pkt
      3. SP 1 Drezdenko -  518 pkt
      4. SP Bobrówko - 517 pkt
      5. SP 3 Drezdenko - 503 pkt

      Wyniki klasyfikacji generalnej w Trójboju Lekkoatletycznym Chłopców

      1. SP Dobiegniew - 502 pkt
      2. SP 3 Drezdenko - 499 pkt
      3. SP 2 Strzelce Kraj. - 476 pkt
      4. SP 2 Drezdenko - 455 pkt
      5. SP 1 Drezdenko - 414pkt
      6. SP Bobrówko - 277 pkt

      Wyniki klasyfikacji generalnej w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt

      1. SP Dobiegniew - 1013 pkt
      2. SP 2 Strzelce Kraj. - 789 pkt
      3. SP 1 Drezdenko  -733 pkt
      4. SP 1 Strzelce Kraj. - 486 pkt

      Wyniki klasyfikacji generalnej w Czwórboju Lekkoatletycznym Chłopców

      1. SP Dobiegniew - 1046 pkt
      2. SP 2 Strzelce Kraj. - 744 pkt
      3. SP Trzebicz - 686 pkt
      4. SP 2 Drezdenko - 529 pkt
      5. SP Bobrówko - 520 pkt

      Zawody były częścią projektu realizowanego przez Uczniowski Klub Sportowy ,,Dobiesław” działający przy Gminnym Zespole Szkół w Dobiegniewie w ramach projektu ,,Poprzez sport i rekreację do integracji” współfinansowany przez Gminę Dobiegniew. Dziękujemy Pani Burmistrz za wsparcie finansowe i umożliwienie organizacji tak udanej imprezy sportowej.

      W organizację zawodów zaangażowali się nauczyciele wychowania fizycznego, a w szczególności Barbara Grzebyk,  Franciszek Filas, Jakub Oberda i Dariusz Majowicz.

      Dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów na Finałach Wojewódzkich w Międzyrzeczu.