• Sukces naszego ucznia

13 lutego 2020 w Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim odbyły się obchody Europejskiego Dnia Numeru Alarmowego 112, podczas których Wojewoda Lubuski wręczył nagrody dla laureatów w konkursie plastycznym dla dzieci - „Jestem bezpieczny - znam numer alarmowy 112” zorganizowanym przez Wojewodę Lubuskiego wspólnie z Punktem Informacji Europejskiej Europe Direct – Zielona Góra działającym przy Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim.

II miejsce zdobył uczeń  klasy IIb Oliver Otulakowski. Gratulujemy!!!

• 19.02.2020

Pedagog informacje

• 06.02.2020

rekrutacja klasa pierwsza 2020/2021

rekrutacja oddział przedszkolny 2020/2021

wniosek_klasa_1_zam._poza_obwodem.doc

wniosek_oddzial_przedszkolny.doc

zgloszenie_klasa_I_zam._w_obwodzie.doc

• Rodzice
    22.01.2020

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu online dot. bezpieczeństwa dzieci w internecie.

• Grupa taneczna składa serdeczne podziękowania następującym instytucjom i osobom:

• 07.01.2020

Mistrzowski debiut!!!

• 07.01.2020

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W TENISIE STOŁOWYMMISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W TENISIE STOŁOWYM

• UWAGA

Informujemy, że z dniem 01.01.2020 r. zmianie ulega nazwa oraz numer konta bankowego odbiorcy – dotyczy to duplikatów świadectw oraz legitymacji szkolnych.

• Świąteczne przedstawienie

20.12.2019r. członkowie koła  bibliotecznego i chętni uczniowie  z klas 4-6  pod kierunkiem p. Edyty Szot wystąpili ze świątecznym przedstawienie po tytułem  ” Stare bombki”.  Przesłaniem tego spektaklu  było to, abyśmy pamiętali o innych, żeby nikt w ten ważny dla nas dzień nie był samotny, gdyż każdy z nas zasługuje na mile spędzony czas narodzenia Chrystusa. Pamiętajmy, że w święta nie chodzi tylko o prezenty, choinki, o 12 potraw, sianko pod obruskiem, ale chodzi o to, że tego dnia powinniśmy pamiętać o innych ludziach.

• Wyprawa edukacyjna

W poniedziałek 9 grudnia, grupa młodzieży  postanowiła skorzystać z możliwości spędzenia czasu w towarzystwie kolegów i przyjaciół w niecodzienny sposób. Wybrali się na wycieczkę turystyczno-krajoznawczą, zorganizowaną przez Panią Aleksandrę Ostapczuk i Ewę Ciesielską. Podziwiali m.in. wyróżnioną w wielu konkursach piękną Filharmonię im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie. Relaks w kinie też się każdemu przydał, bo korzystanie ze sztuki tzw. „Dziesiątej Muzy” jest wskazany, również może rozwijać. Młode osoby uczą się w ten sposób obcowania z Kulturą, doceniania wartości przekazywanych poprzez obraz i fabułę, pobudza wyobraźnię i wrażliwość. W celu dalszego rozwijania tych kompetencji warto przymierzyć się do skorzystania z repertuaru filharmonii. Z pewnością takie doniosłe przeżycie kulturalne zapadnie w pamięci każdego uczestnika.

Opiekunowie:

Aleksandra Ostapczuk i Ewa Ciesielska

• MIKOŁAJKI V b

6.12.2019 r. rodzice klasy 5 b zorganizowali Mikołajki w kręgielni pałacu Mierzęcin.

Uczniowie mieli okazję sprawdzić swoją celność i umiejętności na torze. Rywalizacji towarzyszyła znakomita zabawa.

Pobyt w kręgielni był okazją do integracji klasy i stworzył możliwość spędzenia wolnego czasu w aktywny sposób.

A. Pawelska

• 10.12.2019

Powiatowa Olimpiada Wiedzy o Zdrowiu dla szkół ponadpodstawowych

• Tradycji stało się zadość !

To już kolejna nocka klasy VI d w szkole. Jak zawsze gdy jest długo ciemno znosimy materace, śpiwory, gry planszowe, muzykę do tańca. Wiek zobowiązuje, więc posiłki szykują uczniowie. Życzeniem wszystkich była „szkolna próba ciemności” – jak zawsze bardzo emocjonalna. A wychowawca na dobry sen przygotował  - wieczór wspomnień, czyli filmiki  i zdjęcia z klas młodszych. Najciekawsze były oczywiście te z klasy pierwszej – czasem „kłopotliwe” w tym wieku. Niezmiernie miło było wszystkim z powodu obecności naszego kolegi – teraz ucznia Szkoły Podstawowej w Bogdańcu  - Oskara Tomalki.

Listopad  2019   Helena  Niedziałkowska

• 01.12.2019

WIECZÓR ANDRZEJKOWY

• 01.12.2019

Powiatowa Olimpiada Wiedzy o Zdrowiu „Uzależnieniom powiedz NIE!”

• 24.11.2019

MISTRZOSTWA POWIATU STRZELECKO-DREZDENECKIEGO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W SZACHACH

• monodram "Normalka"

• Drużynowe wicemistrzostwo powiatu !!!

strona: