• 23.03.2020

    

  Jak radzić sobie z konsekwencjami psychologicznymi wynikającymi z zagrożenia koronawirusem i aktualną sytuacją w kraju?

  https://www.coachingkryzysowy.pl/stopkoronawirus/

   

 • Szanowni Rodzice!

  My nauczyciele też znaleźliśmy się po raz pierwszy w takiej sytuacji, dlatego zwracam się ponowie z prośbą, abyście zadbali o edukację swoich dzieci. Bardzo proszę o wygenerowanie kont swoim dzieciom do Librusa (jeżeli jeszcze nie mają). Odesłanie plików np. z wykonanym zadaniem  możliwe jest tylko z konta ucznia.  Wygenerować hasło do konta ucznia można  zrobić z pozycji rodzica.

  Każdy rodzic na swoim koncie Synergia (konto rodzica) może wygenerować nowe hasło dla ucznia (górne menu - Uczeń - Informacje - Konto ucznia). W tym miejscu widoczny jest również login konta ucznia. Czynności tej nie można dokonać z poziomu aplikacji mobilnej zainstalowanej np. na telefonie tylko poprzez stronę www Synergia

  1. Zalogować się konto rodzica.

  2. W przypadku kiedy rodzice nie pamiętają loginu dziecka muszą wejść w zakładkę Uczeń wybrać - informacje.

  3.Niżej podany jest login i hasło ucznia.

  Następnie wylogować się z konta rodzica i zalogować jako uczeń.Tam trzeba będzie wpisać login i obecne hasło, a następnie zmienić hasło  na nowe. Będzie też wymagane wpisanie e - maila rodzica, na które przyjdzie zgoda na korzystanie z konta Librus przez dziecko. Rodzic musi  zatwierdzić i można logować się już jako uczeń. Jeżeli będzie problem proszę napisać na email szkoły gzsdobiegniew@wp.pl, podać swój telefon, a postaramy się Państwu pomóc (po weekendzie). Musimy mieć z uczniami i Państwem kontakt.

 • ...śmierć tak punktualna, że zawsze nie w porę... ks. Jan Twardowski

  Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość, że dzisiaj w wyniku tragicznego wypadku samochodowego  zmarli nasi  uczniowie klasy III Branżowej Szkoły I stopnia – Filip Hyjek i Sebastian Kubicki  oraz mama naszej uczennicy  z klasy II b szkoły podstawowej.

   

  Rodzinie i bliskim przekazujemy wyrazy współczucia.

   

 • Ogłoszenie żałoby na terenie Gminy Dobiegniew

  Ze smutkiem i poruszeniem przyjęłam wiadomość o wypadku drogowym, jaki miał miejsce w dniu dzisiejszym w Gminie Dobiegniew. To tragicznie wydarzenie pochłonęło życie 4 osób – młodych mieszkańcy naszej gminy. Składam wyrazy współczucia rodzinom i bliskim ofiar tej tragedii.

   

  Zarządzenie nr 24/2020

  Burmistrza Dobiegniewa

  z dnia 14 marca 2020 r.

   

   

  w sprawie: ogłoszenia żałoby na terenie Gminy Dobiegniew

  Na podstawie art. 31 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (tj. Dz. U. z 2019 r., poz. 506 ze zm.) zarządzam, co następuje:

  §1. W związku z tragicznymi skutkami wypadku drogowego, który miał miejsce w dniu 14 marca 2020 r. w Gminie Dobiegniew, łącząc się w bólu z rodzinami ofiar, ogłaszam w dniu 15marca 2020 r. (niedziela) żałobę na terenie Gminy Dobiegniew.

  §2. Na znak żałoby na budynku Urzędu Miejskiego w Dobiegniewie oraz na budynkach Gminnego Zespołu Szkół w Dobiegniewie zostaną wywieszone flagi gminne z kirem.

  §3. Wykonanie zarządzenia powierzam Sekretarzowi Gminy.

  § 4. Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podjęcia.

   

   

 • Odwołanie zajęć w szkole - komunikat dyrektora GZS

  Informuję, że 13 marca nie ma przywozów i odwozów. Nikt z rodziców nie zgłosił na ten dzień potrzeby zapewnienia opieki dzieciom.

  Od 16 do 25 marca szkoła będzie zamknięta. W sprawach pilnych proszę o kontakt email dobiegniewsp@wp.pl

  Rodzicu zadbaj o to, aby Twoje dziecko spędziło ten czas w domu, nie odwiedzało koleżanek i kolegów, rodziny, nie organizuj wyjazdów. Nie zapomnij kontrolować, z jakich stron internetowych korzysta.

   Nauczyciele poprzez dziennik Librus będą przekazywać zadania, materiały dydaktyczne.

 • UWAGA !

  W związku z zagrożeniem epidemią koronawirusa od jutra tj. czwartku 12 marca do 25 marca szkoła zawiesza zajęcia dydaktyczne.

  W czwartek 12 marca i piątek 13 marca prowadzone będą zajęcia opiekuńczo-wychowawcze dla uczniów, którym rodzice nie mogą zapewnić opieki w domu .W tych dniach przywozy odbywać się będą według obowiązującego rozkładu, odwozy od 12.30 w ruchu ciągłym. Jeżeli w piątek nie będzie zgłoszonych uczniów, odwozy będą odwołane.Prosimy poinformować wychowawców przez dziennik elektroniczny Librus czy dziecko wymaga opieki w czwartek i piątek.

  Od 16 do 25 nie będzie żadnych zajęć i szkoła będzie zamknięta. W tym czasie rodzice powinni zapewnić opiekę dzieciom korzystając min. in. z przepisów specustawy - w przypadku nieprzewidzianego zamknięcia żłobka, przedszkola, szkoły rodzicom przysługuje 14 dni dodatkowego zasiłku opiekuńczego. Jest to czas przebywania w domu. Prosimy unikać zbiorowych kontaktów, wyjazdów, odwiedzin, wycieczek itd. Nie jest to czas ferii.

   

 • Sukces naszego ucznia

  13 lutego 2020 w Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim odbyły się obchody Europejskiego Dnia Numeru Alarmowego 112, podczas których Wojewoda Lubuski wręczył nagrody dla laureatów w konkursie plastycznym dla dzieci - „Jestem bezpieczny - znam numer alarmowy 112” zorganizowanym przez Wojewodę Lubuskiego wspólnie z Punktem Informacji Europejskiej Europe Direct – Zielona Góra działającym przy Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim.

   II miejsce zdobył uczeń  klasy IIb Oliver Otulakowski. Gratulujemy!!!

   

   

   

 • 19.02.2020

   Pedagog informacje

 • 06.02.2020

  rekrutacja klasa pierwsza 2020/2021

  rekrutacja oddział przedszkolny 2020/2021

  wniosek_klasa_1_zam._poza_obwodem.doc

  wniosek_oddzial_przedszkolny.doc

  zgloszenie_klasa_I_zam._w_obwodzie.doc

 • Rodzice
  22.01.2020

  Zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu online dot. bezpieczeństwa dzieci w internecie.

 • Grupa taneczna składa serdeczne podziękowania następującym instytucjom i osobom:

 • 07.01.2020

  Mistrzowski debiut!!!

 • 07.01.2020

  MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W TENISIE STOŁOWYMMISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA W TENISIE STOŁOWYM

 • UWAGA

  Informujemy, że z dniem 01.01.2020 r. zmianie ulega nazwa oraz numer konta bankowego odbiorcy – dotyczy to duplikatów świadectw oraz legitymacji szkolnych.

 • Świąteczne przedstawienie

  20.12.2019r. członkowie koła  bibliotecznego i chętni uczniowie  z klas 4-6  pod kierunkiem p. Edyty Szot wystąpili ze świątecznym przedstawienie po tytułem  ” Stare bombki”.  Przesłaniem tego spektaklu  było to, abyśmy pamiętali o innych, żeby nikt w ten ważny dla nas dzień nie był samotny, gdyż każdy z nas zasługuje na mile spędzony czas narodzenia Chrystusa. Pamiętajmy, że w święta nie chodzi tylko o prezenty, choinki, o 12 potraw, sianko pod obruskiem, ale chodzi o to, że tego dnia powinniśmy pamiętać o innych ludziach.

 • Wyprawa edukacyjna

  W poniedziałek 9 grudnia, grupa młodzieży  postanowiła skorzystać z możliwości spędzenia czasu w towarzystwie kolegów i przyjaciół w niecodzienny sposób. Wybrali się na wycieczkę turystyczno-krajoznawczą, zorganizowaną przez Panią Aleksandrę Ostapczuk i Ewę Ciesielską. Podziwiali m.in. wyróżnioną w wielu konkursach piękną Filharmonię im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie. Relaks w kinie też się każdemu przydał, bo korzystanie ze sztuki tzw. „Dziesiątej Muzy” jest wskazany, również może rozwijać. Młode osoby uczą się w ten sposób obcowania z Kulturą, doceniania wartości przekazywanych poprzez obraz i fabułę, pobudza wyobraźnię i wrażliwość. W celu dalszego rozwijania tych kompetencji warto przymierzyć się do skorzystania z repertuaru filharmonii. Z pewnością takie doniosłe przeżycie kulturalne zapadnie w pamięci każdego uczestnika.

   

  Opiekunowie:

  Aleksandra Ostapczuk i Ewa Ciesielska

 • MIKOŁAJKI V b

  6.12.2019 r. rodzice klasy 5 b zorganizowali Mikołajki w kręgielni pałacu Mierzęcin.

  Uczniowie mieli okazję sprawdzić swoją celność i umiejętności na torze. Rywalizacji towarzyszyła znakomita zabawa.

  Pobyt w kręgielni był okazją do integracji klasy i stworzył możliwość spędzenia wolnego czasu w aktywny sposób.

                                                                                       A. Pawelska

 • 10.12.2019

  Powiatowa Olimpiada Wiedzy o Zdrowiu dla szkół ponadpodstawowych

strona:

Kontakt

 • Gminny Zespół Szkół w Dobiegniewie
  ul. Gdańska 8, 66-520 Dobiegniew
 • ul. Gdańska 95 76 11 091
  u. Poznańska 95 76 11 124